Skip links
Oferta pracy

Sales Development Representative

Lokalizacja: Warszawa

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA
  • Generowanie leadów handlowych na podstawie zróżnicowanych źródeł (internet, social media, cold call)
  • Telefoniczny kontakt celem umówienia spotkania/prezentacji z klientami z sektora B2B
  • Prowadzenie, aktualizowanie i raportowanie działań handlowych w systemie CRM w celu prawidłowego przepływu informacji w dziale sprzedaży
  • Budowanie relacji z klientem
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY
  • Doświadczenia w dziale sprzedaży telefonicznej / bezpośredniej
  • Doświadczenia w pracy z klientem biznesowym
  • Wysokich umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
OFERUJEMY
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie 4 000 – 7 000 zł
  • Praca w firmie z ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku
  • Atrakcyjne benefity
  • Szkolenia i kursy

Wyślij swoje CV na adres: job@ecologic.io z tytułem: Sales Development Representative