Skip links
Oferta pracy

Enterprise Customer Success Manager

Lokalizacja: Warszawa

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi
  • Wdrażanie rozwiązań Ecologic u klientów korporacyjnych
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji produktów
  • Nadzorowanie programów pilotażowych i wdrożeń
  • Zarządzanie oczekiwaniami klientów i współpraca z działem rozwoju produktu
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym
  • Doświadczenie w pracy z produktem technologicznym
  • Umiejętność nawiązywania relacji
  • Nienaganne umiejętności komunikacji werbalnej i pisanej
  • doświadczenie w pracy z systemami CRM (np. Salesforce), narzędziami do zarządzania projektami online (np. Asana), narzędziami komunikacji wewnętrznej (np. Slack), Arkuszami Google, Dokumentami Google itp.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość rynku flotowego
OFERUJEMY
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie 8 000 – 14 000 zł
  • Praca w firmie z ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne benefity
  • Szkolenia i kursy
  • Realny wpływ na organizację i jej produkty

Wyślij swoje CV na adres: job@ecologic.io z tytułem: Enterprise Customer Success Manager