Skip links
Oferta pracy

Customer Support Specialist

Lokalizacja: Warszawa

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA
  • Pomoc klientom w obsłudze systemu
  • Bieżące analizowanie i rozwiązywanie problemów
  • Wskazywanie klientom jak efektywnie korzystać z systemu oraz szukanie optymalizacji procesów
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji podsumowujących wdrożenia
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi aplikacji
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Obsługa systemu ticketów
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy produkcie technologicznym
  • Nienaganne umiejętności komunikacji werbalnej i pisanej
  • Doświadczenie w pracy z systemami Helpdesk
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Office
  • Mile widziana wiedza z zakresu zarządzania flotami samochodów służbowych
OFERUJEMY
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie 5 000 – 8 500 zł
  • Praca w firmie z ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Atrakcyjne benefity
  • Szkolenia i kursy
  • Realny wpływ na organizację i jej produkty

Wyślij swoje CV na adres: job@ecologic.io z tytułem: Customer Support Specialist