Skip links
Oferta pracy

Content Designer

Lokalizacja: Warszawa

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie treści do kanałów social media i zarządzanie nimi
  • Projektowanie i tworzenie treści edukacyjnych, marketingowych i sprzedażowych
  • Współpraca przy projektowaniu, rozwijaniu i aktualizowaniu materiałów marketingowych
  • Tworzenie makiet www i mobile
  • Tworzenie i aktualizowanie materiałów brandowych
  • Wsparcie kreatywne i strategiczne przy realizowanych projektach
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Lekkie pióro
  • Znajomość najnowszych trendów UI/UX
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość programów Adobe XD, Photoshop lub pokrewnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w montażu krótkich materiałów video
OFERUJEMY
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie 6 000 – 12 000 zł
  • Praca w firmie z ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Atrakcyjne benefity
  • Szkolenia i kursy
  • Realny wpływ na organizację i jej produkty

Wyślij swoje CV na adres: job@ecologic.io z tytułem: Content Designer